Felvehető kurzusok

IKT pedagógusoknak

Az IKT pedagógusoknak ECDL modul célja, hogy a vizsgázó megértse az IKT (infokommunikációs technológiai) eszközök oktatási célú biztonságos használatának feltételeit.

Képes legyen azok magabiztos alkalmazására, ezáltal a tanulási, tanítási és az értékelési folyamtok hatékonyabbá tételére. A modul alapvető fogalmakat és készségeket határoz meg az IKT technológiák olyan pedagógiai célú alkalmazásával kapcsolatosan, amelyek segítségével a tanítás, a tanulás és az értékelés hatékonysága is növelhető.

Tanár: NJSZT Admin

Táblázatkezelés alapok (Excel 2016)

A Microsoft Excel, napjaink legnépszerűbb táblázatkezelője, mely a legtöbb vállalat és cég napi szintű adminisztrációjának elengedhetetlen eszköze.

A képzés során elsajátíthatod az alapvető számítási műveleteket, megismerkedhetsz a leggyakrabban használt függvényekkel.

Amellett, hogy érthetővé tudod tenni az adatokat, még látványos diagramokat is tudsz készíteni, hogy a közönség könnyen befogadja az általad előállított információkat.

Tanár: NJSZT Admin

Adatbázis-kezelés alapok (Access 2016)

Oktatási anyagunkban megismerheted az adatbázis kezelés alapjait, és hogy milyen összefüggéseket kell látnod ahhoz, hogy egy alapszintű adatbázist létre tudj hozni.

A tananyag megtanít arra, hogy kell lerendezni az adatbázisokat és lekérdezéseket írni, űrlapokat létrehozni és arra, hogy a kinyert adatokat hogyan tudjuk exportálni nyomtatásba.

Készítette: RUANDER Oktatási Kft.

Prezentációkészítés alapok (PowerPoint 2016)

A Powerpoint tökéletes választás látványos és könnyen érthető prezentációk készítéséhez.

Dinamikus animációk és térhatású modellek teszik könnyebbé a prezentációt, hogy a közönség ne csak végignézze, de be is fogadja a szükséges információkat.